Kedy je dobré dosť dobré?

 

Zapojte sa do nášho Prieskumu 2018

Všetci to poznáme. Pracujeme na niečom, investujeme veľa času, energie, a predsa tomu niečo chýba. Niečo nám uniká.
A čo tento blog? Obsah môže byť dobrý, ale je to naozaj to pravé orechové?
Skončili sme náš štvrtý rok a začali ďalší, a keďže sa chceme neustále zlepšovať, potrebujeme Vašu pomoc! Či sem už chodíte pravidelne alebo ste sa preklikali na našu webovú stránku prvýkrát, na Vašom názore záleží!
Informácie, o ktoré sa s nami podelíte nám pomôžu lepšie porozumieť, o aký obsah je najväčší záujem a ako môžeme túto potrebu naplniť.
Pomôž nám tvoriť obsah blogu, ktorý Ti bude čo najviac vyhovovať!
Ďakujeme!

Ak sa Ti dotazník nezobrazuje správne (na mobilnom zariadení), môžeš si ho otvoriť tu.

 

Zdieľať
Avatar

O autorovi Kim Shepperson

Už podľa mena zistíš, že Kim nie je Slovenka (a ani jej manžel nie je). Sú to Američania, ktorí od roku 2001 nazývajú Žilinu svojím domovom. Jej štyri deti hovoria po slovensky oveľa lepšie ako ona, dokonca aj jej osem ročný syn. Väčšinu dní ju nájdete v kuchyni pri príprave jedál, rozprávaní sa s priateľmi alebo upratovaní. Pri jej stole je stále miesto pre hostí. Cení si ľudí, ktorí sú otvorení, úprimní a praktickí. Nebojí sa hovoriť o svojich vlastných životných ťažkostiach a o tom, ako mení zmätok na dokonalosť. Miluje čítanie. Študovala za učiteľku a zdravotnú sestru a je známa použitím sekundového lepidla, keď sa jej deti porezali. Vôbec nie je nadšená, keď jej deti nevedia nájsť čisté ponožky, ktoré by si mohli obliecť do školy alebo keď nevyjde slnko.

Mohlo By Vás Tiež Zaujímať

Zanechať komentár

Váš email nebude zverejnený. Povinné položky sú označené *